MÖBLER / Bord / Sybord / spelbord 10686155
nr 1068 6155
Sybord / spelbord
Sent 1800-tal, Filtskiva, längd, . 66, djup: 44 cm, höjd: 64 cm
Kondition: Fanérskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2016
kl 18:16:49
14/11 18:00:51